Яндекс.Метрика

Хвороби хвойних рослин  RSS 2.0

Хвороби хвойних рослин

Багато хто думає, що хвойні рослини ніколи не хворіють, вони дуже зручні, довговічні і не вибагливі. Не хочу Вас розчаровувати, але це на жаль не так! Хвойні рослини так само атакують різні захворювання, як і будь-яке інше жива рослина!

Перші симптоми захворювання

Перший симптом - це забарвлення гілок в бурий і жовтий колір. Навіть якщо Ви дбайливий господар, і ретельно простежили за посадкою, то рослина з часом все одно може почати жовтіти і засихати. І які вживаються заходи? Швидко починають поливати рослини всілякими гормонами росту від Корневін до епін, але ніяких результатів не видно.

Можете навіть не намагатися, якщо в грунті не досить добрива для рослини, а воно дає приріст пробігів. Хвойні рослини приречені на передчасне пожовтіння гілок, віддаючи всі корисні речовини молодим ниркам.

Добрива

хвороби хвойних

Привозній чорнозем не завжди має достатню кількість корисних елементів, таких як:

  • калій,
  • азот
  • фосфор.

Тому слід при посадці застосовувати різні добрива для хвойних рослин.

Отже, погане харчування - це і є основна проблема хвороб (пожовтіння та засихання гілок). А в разі замокання кореневої системи або пересушування - причина в піщаному грунті або у відсутності дренажу.

Уважно стежте за рослинами - хвороби хвойних дерев безжалісні! З нетерпінням чекаємо Ваших порад, і питань. Фахівці нашого садового центру «Greensad» завжди будуть раді прийти на допомогу! Дізнайтеся докладніше про правильний догляд за хвойними рослинами. І нехай Ваші рослини ніколи не хворіють!

Рекомендовані товари

23,00 грн
Art.19-1344
45,00 грн
Art.19-1343
149,00 грн
Art.0970

Коментарі

Recommended reading

Догляд за кімнатним рододендроном
Як підготувати землю під посів газону
Декоративні клумбовие рослини
Чому жовтіє туя?
Які рослини незимостiйкi і не переживуть нашу зиму. Відео